X
 *  *  *  *
X
Logowanie do Strefy VIP
Zaloguj się lub dołącz do strefy VIP
Zapomniałeś hasła
Nie masz jeszcze konta? dołącz do strefy VIP

O nas
Swingers Club LaVa jest prywatnym miejscem spotkań dla swingersów, miłośników i sympatyków seksu grupowego, naturystów i ludzi otwartych na realizację swoich pragnień i fantazji.

Nasz klub jest wyjątkowym miejscem gdzie spełniają się wszystkie skrywane marzenia i fantazje. Miejscem przepełnionym erotyką, zmysłowością i przyjazną atmosferą.

Z łatwością można do nas dotrzeć z każdego rejonu Polski, mieścimy się w Warszawie - Mokotów.

Odwiedzają nas goście nie tylko z całej Polski, ale i z całej Europy.


Powstaliśmy w 2012 roku i przez ten czas prężnie rozwijamy się.

Zaczynaliśmy od jednej imprezy tygodniowo. W związku z bardzo dużym zainteresowanie klubem obecnie organizujemy siedem imprez tygodniowo.

Wyróżnia nas zróżnicowana tematyka wydarzeń dostosowana do potrzeb, oczekiwań i orientacji naszych gości. Każdy możne znaleźć dla siebie odpowiednią wydarzenie.

 

LAVA CLUB TO MY JESTEŚMY PIONIERAMI W ORYGINALNOŚCI IMPREZ!

 

Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie bardzo zróżnicowaną tematykę imprez!

 

Organizujemy następujące imprezy:

- SWINGERS PARTY - klasyczna impreza swingers tylko i wyłącznie dla par, doskonała na pierwszy raz dla osób początkujących.

LADIES NIGHT - impreza tylko dla par i pań, doskonała impreza dla osób pragnących zabawy z przewagą cudownych kobiet.

- SEX PARTY - jest imprezą dla par, pań i panów o różnorodnej tematyce tj. imprezy okolicznościowe (dzień kobiet, walentynki, halloween, andrzejki), imprezy wakacyjne, imprezy karnawałowe, z DJ, imprezy tematyczne (red party, black pary, czekoladowe party, absynt night, kamikaze night, bad girll), imprezy związane z brakiem stroju (naked, toples) lub z konkretnym strojem (INCOGNITO - maskowe, służby mundurowe, pielęgniarki, dzień nauczyciela), CUCKOLD (zdrada kontrolowana), VIP PARTY, BI SEX PARTY (dla osób biseksualnych),  BBW, LGBT, ORAL FEST, YOUNG LOWE (dla osób poniżej 30 lat), MATURE i ADULT (dla osób powyżej 35 lat - dojrzałych), sex machine, spa night, imprezy urodzinowe, oraz wiele wiele innych.

- GANG BANG - impreza z znaczna przewagą panów, na którą zapraszamy zdecydowane panie lubiące zabawę w dużym gronie mężczyzn, oraz panów pełnych werwy!

 


Motto klubu to:

"Możesz wszystko... , nie musisz NIC"

 

W swingers klubie nie masz przymusu ani gwarancji seksu! 

Każdy uczestnik imprezy ma prawo sam decydować z kim i jak chcę spędzić u nas czas. Obecność w klubie nie jest zobowiązaniem do współżycia. Każdy i w każdym momencie ma prawo powiedzieć "dziękuję" i nie musi tego uzasadniać. 

Hołdujemy zasadzie, co się dzieje w klubie zostaje w klubie! Spotykamy się tu dla relaksu, uśmiechu, ekstazy i miłego spędzenia czasu przez wszystkich uczestników zabawy! Nie ingerujemy w Wasze życie prywatne, ani status związku.

Bardzo cenimy sobie prywatność i dyskrecję, dlatego nie udzielamy informacji o naszych gościach. Nigdzie nie publikujemy i nie udostępniamy listy gości.

W klubie obowiązuje zakaz używania telefonów, kamer i innych urządzeń. 

Sesje zdjęciowe są możliwe po wcześniejszym umówieniu się z klubem przed lub po imprezie, w tym celu należy wcześniej skontaktować się z klubem lava@lava-club.pl 

Negatywne emocje i problemy osobiste zostawiamy przed drzwiami klubu, u nas nie ma miejsca na smutek.
I tylko z takim nastawieniem zapraszamy do nas! ;)

 

Nasz Klub to 200 m2 nowoczesnych i praktycznie urządzonych wnętrz na jednym poziomie. Wystrój klubu pobudza i wyzwala pozytywne emocje :)

Czerwone ściany, lustra, skórzane łóżka, wszechobecna erotyka rozbudzają zmysły!


Klub jest tak wyposażony by spełniał oczekiwania wszystkich gości!

 

Znajdziecie u nas:

- STREFĘ  BAROWĄ a w niej bogato wyposażony bar w wysokiej jakości alkohole, miejsce gdzie można usiąść przy drinku i porozmawiać z innymi klubowiczami, na wybranych imprezach poczęstunek.

- STREFĘ SPA a w niej olbrzymie jacuzzi, saunę suchą, saunę parową, prysznice, ale również łóżko do masażu ;-)

- STREFĘ ZABAW z salą telewizyjną, rurką do tańca, pokojami zabaw wyposażonymi w skórzane łoża, łóżko wodne, uwielbianą przez panie huśtawką.

Ponadto w klubie znajdziecie szatnie z zamykanymi szafkami, łazienki, zamykaną palarnię oraz recepcję. TO MY WYZNACZAMY JAKOŚĆ SWINGU W POLSCE !

PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ !

 

O klubie

Oddaj się przyjemności...

 

Jeśli słowo lava może byc uściskiem, uścisk pocałunkiem, pocałunek może być dotykiem, a dotyk może zmienic sie w seks, to LaVa Club, jest miejscem dla Ciebie.

 

LaVa, to ponad 200 metrów przyjemności, gdzie w powietrzu unosi się zapach seksu, który rozpala wyobraźnię, a ciało na moment wstrzyma oddech i zaczyna ociekać seksem.

Lava swingers club Warszawa, czyli niezapomniane sex imprezy dla par oraz singli.
Jesteś odważną i otwartą na nowe doznania intymne osobą? Chcesz dodać swojemu życiu pikanterii i urzeczywistnić głęboko skrywane pragnienia? Lava swingers klub Warszawa to miejsce dla Ciebie. To właśnie u nas organizowane są niezapomniane sex imprezy dla par, jak i dla singli. Tutaj poznasz różne smaki namiętności, a wszystko to dzięki urządzanym przez nasz swingers club zabawom: sex party, gang bang, czy swingers party. Klub dla swingersów Warszawa to kraina spełniania fantazji erotycznych. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię sex grupowy, czy wymiana partnerami, trafiłeś pod dobry adres.

Lava swingers club Polska to miejsce naładowane erotyzmem. Tutaj możesz wyzbyć się zahamowań, dać upust wyobraźni. Pomoże Ci w tym niezwykle klimatyczny wystrój, sympatyczne towarzystwo cieszące się swobodnym stylem życia i miła obsługa.

Swingers club Poland – sex party, gang bang, sex grupowy - Warszawa.