X
 *  *  *  *
X
Logowanie do Strefy VIP
Zaloguj się lub dołącz do strefy VIP
Zapomniałeś hasła
Nie masz jeszcze konta? dołącz do strefy VIP

Pierwszy raz


Jeśli jesteście niedoświadczeni i nigdy nie swingowaliście - zachowujcie się swobodnie i obserwujcie innych uczestników imprezy.

Imprezy rozpoczynają się poniedziałek - czwartek o 20:00, w piątek i sobotę o 21:00, zaś w niedzielę o 17:00. W szatni rozbieracie się z zbędnej garderoby i przebieracie się w stroje erotyczne, które są konieczne i powinny być dopasowane do tematu przewodniego imprezy. Zmiana obuwia jest obowiązkowa!

Zapraszamy do baru, gdzie drink (z najlepszej jakości alkoholi) pozwoli Wam się rozluźnić, możecie przyjrzeć się gościom, a także porozmawiać. Nie ma przymusu aby od razu brać udział w zabawach. Możecie po prostu posiedzieć przy drinku, wziąć prysznic i skorzystać z jacuzzi - przyglądając się dyskretnie innym, bardziej doświadczonym parom. Gdy poczujecie, że to jest właśnie ta chwila, przyłączcie się do nich i dajcie się ponieść ekstazie.

Jeśli drinki i rozmowy z innymi parami nie przełamały Waszych obaw, możecie zabawiać się tylko w swoim towarzystwie i nikt nie będzie miał Wam tego za złe, ale jednak warto spróbować i doświadczyć czegoś nowego. Gdybyście jednak nie mogli się przemóc zapraszamy do pokoi, gdzie można oddać się przyjemności tylko we własnym gronie.

Dbamy o dyskrecję, nikt nie wymaga od Was podawania swoich prawdziwych imion. Pamiętajcie jednak, że wszyscy goście jej oczekują, więc zaufajmy sobie wzajemnie. Spotkaliśmy się tu dobrowolnie, aby dobrze się bawić.

Jeśli odprężeni i spragnieni nowych wrażeń dostrzeżecie parę, która Was zainteresuje, nie krępujcie się... może Wy też im się podobacie. Nie traćcie nocy na myślenie, jeśli nas odwiedziliście, to na pewno w konkretnym celu, a więc do dzieła! ;)

Nie zrażajcie się odmową, przecież to ma być zabawa. Wszyscy goście to osoby kulturalne i dyskretne, a może to właśnie oni jeszcze się boją, są po raz pierwszy i nie wiedzą jak się zachować. Może to właśnie Wy pomożecie spełnić czyjeś fantazje, o których trudno się rozmawia.

W naszym klubie nie ma miejsca na wstyd i zahamowania, a wszystko to odbywa się w granicach dobrego smaku i rozsądku, jednakże nic na siłę.

Jako klub zapewniamy ręczniki, podstawowe środki higieny, a także najwyższej jakości prezerwatywy i lubrykanty. Zapewniamy również stałą obsługę imprez, która pomoże Wam wczuć się w klimat organizowanego wydarzenia.

Przed pierwszą wizytą proszę zapoznać się z naszą stroną, regulaminem i zasadami. Organizujemy imprezy siedem dni w tygodniu, o różnorodnej tematyce dostosowanej do potrzeb i oczekiwań gości.

Wybierając imprezę kierujcie się swoimi preferencjami, upodobaniami, orientacją seksualną. 

Jeśli macie jakieś pytania piszcie do nas śmiało, chętnie pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości. 

 O klubie

Oddaj się przyjemności...

 

Jeśli słowo lava może byc uściskiem, uścisk pocałunkiem, pocałunek może być dotykiem, a dotyk może zmienic sie w seks, to LaVa Club, jest miejscem dla Ciebie.

 

LaVa, to ponad 200 metrów przyjemności, gdzie w powietrzu unosi się zapach seksu, który rozpala wyobraźnię, a ciało na moment wstrzyma oddech i zaczyna ociekać seksem.

Lava swingers club Warszawa, czyli niezapomniane sex imprezy dla par oraz singli.
Jesteś odważną i otwartą na nowe doznania intymne osobą? Chcesz dodać swojemu życiu pikanterii i urzeczywistnić głęboko skrywane pragnienia? Lava swingers klub Warszawa to miejsce dla Ciebie. To właśnie u nas organizowane są niezapomniane sex imprezy dla par, jak i dla singli. Tutaj poznasz różne smaki namiętności, a wszystko to dzięki urządzanym przez nasz swingers club zabawom: sex party, gang bang, czy swingers party. Klub dla swingersów Warszawa to kraina spełniania fantazji erotycznych. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię sex grupowy, czy wymiana partnerami, trafiłeś pod dobry adres.

Lava swingers club Polska to miejsce naładowane erotyzmem. Tutaj możesz wyzbyć się zahamowań, dać upust wyobraźni. Pomoże Ci w tym niezwykle klimatyczny wystrój, sympatyczne towarzystwo cieszące się swobodnym stylem życia i miła obsługa.

Swingers club Poland – sex party, gang bang, sex grupowy - Warszawa.